Kredyt 2 procent dla osób pracujących za granicą – bezpłatna pomoc

Program „Bezpieczny kredyt 2%” jest propozycją wyjątkową i unikalną na skalę globalną. Wprowadzony przez rząd w 2023 roku, program ten adresowany jest do osób pracujących za granicą, które planują zakup pierwszego mieszkania w Polsce. Jego celem jest umożliwienie im zaciągnięcia kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach.

Bezpieczny kredyt 2% – bezpłatna pomoc!

Zadzwoń teraz!

+48 533 887 878

Bezpieczny kredyt 2% – co to oznacza?

Program „Bezpieczny kredyt 2%” to innowacyjna propozycja dla młodych, którzy pracują za granicą i chcą zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu. Jak sama nazwa wskazuje, oprocentowanie kredytu wynosi zaledwie 2%, co jest znacznie korzystniejsze w porównaniu do standardowych ofert na rynku.

Kredyt 2 procent dla osób pracujących za granicą
Kredyt 2 procent dla osób pracujących za granicą – bezpłatna pomoc / gov.pl

Korzyści z programu „Bezpieczny kredyt 2%”

Główną korzyścią wynikającą z programu „Bezpieczny kredyt 2%” jest oczywiście atrakcyjne oprocentowanie kredytu hipotecznego. Kredyt 2% oznacza niższą ratę i mniejsze obciążenie dla budżetu kredytobiorcy. To duże ułatwienie dla osób, które zarabiają za granicą, a ich wypłata trafia na konto polskie i chcą kupić nieruchomość w Polsce.

Ponadto, program zapewnia dopłaty do kredytów dla młodych. To dodatkowe wsparcie finansowe, które pozwoli na szybszą spłatę zobowiązania. W praktyce oznacza to, że kredytobiorca otrzymuje pomoc w postaci dopłat do części kapitałowej kredytu, co przekłada się na niższą kwotę do spłaty.

Kredyt 2% – wsparcie dla osób z przychodami z zagranicy

Pomagamy bezpłatnie

+48 533 887 878

Jak skorzystać z programu Bezpieczny kredyt 2% – doradztwo eksperta finansowego

Wokół bezpiecznego kredytu 2% jest jeszcze wiele pytań i wątpliwości, ponieważ na ostateczną decyzję banku dotyczącą przyznania kredytu dla osób z przychodami z zagranicy, wpływa wiele indywidualnych czynników. Dlatego, aby lepiej zrozumieć warunki programu, skorzystaj z naszych bezpłatnych usług. Wyjaśnimy Tobie wszelkie zasady, wskażemy na działania jakie warto podjąć, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dofinansowania. Co więcej pomożemy z przygotowaniem wszystkich formalności oraz przeprowadzimy negocjacje z bankami. Jesteśmy tutaj do Twojej dyspozycji – zwiększ swoje szanse na zakup wymarzonego mieszkania lub domu i skontaktuj się z nami!


Uzyskaj wsparcie przy kredycie 2%

Zadzwoń już dziś!

+48 533 887 878

Bezpieczny kredyt 2% – Q&A

Ile wyniesie rata kredytu 2%?

Rata kredytu z dopłatą wyniesie około 2,8 tysięcy złotych. Po 10 latach, kredytobiorca, który wziął udział w programie, będzie spłacał kredyt ze stałą ratą kapitałowo-odsetkową, która będzie wynosić 3. 172, 74 zł.

Czy kredyt 2% można nadpłacać?

W pierwszych trzech latach, będzie można nadpłacać kredyt 2 procent, istnieją jednak pewne warunki. Przede wszystkim łączna wysokość spłaty i zapłaconej przez kredytobiorcę raty, nie będzie mogła przekraczać w danym miesiącu kwoty pierwszej, pomniejszonej o dopłatę raty danego kredytu.

Kredyt 2 procent od kiedy?

Program Bezpieczny kredyt 2% ruszy w lipcu 2023 roku, od tego momentu będzie można ubiegać się o dofinansowanie na zakup nieruchomości.

Czemu kredyty idą w górę?

Podniesienie stóp procentowych jest spowodowana wysoką inflacją w Polsce.

Kredyt 2 procent warunki

Osoby, które mogą ubiegać się o Bezpieczny Kredyt 2% muszą mieć maksymalnie 45 lat i do momentu otrzymania kredytu, nie mogą być właścicielami żadnego lokalu mieszkalnego (w tym domu jednorodzinnego).

Jak otrzymać kredyt 2 procent?

Program zakłada, że kredyt może zostać udzielony, jeśli w dniu złożenia wniosku, kredytobiorca nie posiada innego kredytu hipotecznego ani nie posiada prawa własności lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.